----------------------------------- Helper Unique 30.5.2009, 16:58 userul yoghinita ----------------------------------- Ne cerem scuze ca abia acum am sesizat un amanunt ce nu ar fi trebuit sa ne scape anterior, dar niciodata nu e prea tarziu.  :tongue: Userul yoghinita primeste un avertisment si suspendare a acestui cont pe o perioada de 30 de zile pentru activitatea sa de TROL aici peforum cat si pentru faptul ca a folosit o adresa de email falsa, ce nu ii apartine: webmaster@yogaesoteric.net. Din dialogurile ce deja le-am putut survola cu totii sesizam ca ea este de partea opusa celui ce ar putea avea o astfel de adresa de email. Ne cerem suze de intarziere si fata de propietarul acestui email ca i-au survenit emailuri nedorite si pentru greseala de a aproba un astfel de cont care nu a avut adresa de email verificata. mai sunt si altii in pozitia asta si o sa luam masurile de rigoare in masura in care vom depista astfel de situatii. PS. Pentru Cecilia Tiz, propietara userului yoghinita: Zici ca esti yoghina si ca mai esti si profesor sau instructor de yoga. Cine oare te-a invatat pe tine sa minti si sa furi identitatea sau emailul altei persoane ? Asta e yoga pe care ti-o asumi tu sau partea asta cu yoga este doar de fatada sau pentru murdarirea conceptului de yoga sau de yoghin ? Daca vrei si esti in stare sa raspunzi la aceste intrebari mai mult retorice te asteptam peste 30 de zile. ----------------------------------- Suport Unique 30.5.2009, 17:22 Re: userul yoghinita ----------------------------------- De fapt ea si-a schimbat adresa de email si avatarul si a dat o adresa de email ce probabil nu ii apartine, iar contul ei va ramane neactivat datorita acestui fapt. Eu propun suspendarea permanenta a userului yoghinita caci oricum aici s-a facut de toata rusinea si ocara si chiar si ei i-ar mai fi rusine sa mai scrie in nume propriu, ca si persoana Cecilia Tiz. Dincolo de aceasta [url=http://new.unique.ro/viewtopic.php?t=477]TROLUL tot TROL ramane caci caracterul oamenilor nu se schimba, chiar daca incearca sa-si schimbe haina sau parul sau avatarul. [url=http://new.unique.ro/viewtopic.php?t=1355]Lupi in haine de oi nu va spune nimic ?  :turnon: ----------------------------------- Unique 30.5.2009, 22:20 Re: userul yoghinita ----------------------------------- De fapt ea si-a schimbat adresa de email si avatarul si a dat o adresa de email ce probabil nu ii apartine, iar contul ei va ramane neactivat datorita acestui fapt. Eu propun suspendarea permanenta a userului yoghinita E un gest urat si nedemn, dar nu e cazul pentru o permanenta acum.