----------------------------------- shatrani 15.7.2005, 01:40 nedumerire ----------------------------------- Stimati administratori,Dragi colegi, Am cercetat acest forum care in opinia mea trebuie sa fie un forum de ... discutii. Dar am constatat ca nu exista nici un comentariu la nici o tema abordata. Ce se petrece? Nimeni nu are nimic de spus? Nici macar la tema Iisus! Chiar au murit contradictiile si opiniile ortodoxie- catolicism? Am cautat un topic unde sa se discute  despre ceea ce se petrece in Romania si sa comentam.. De exemplu: intamplarile de la Tanacu- cum se vad in ochii celor care cunosc informatii ezoterice profunde ceea ce s-a petrecut acolo? Despre ceea ce se petrece cu inundatiile si abordarea lor dpdv esoteric- karmic- astrologic. Politica si dedesupturile ei legatura cu francmasoneria si ceea ce trebuie sa intelegem din ceea ce se petrece acum in tara. Avem un presedinte care este scorpion si in toate actiunile lui se simt transformarile  prin care trece tara asta. Asta speram eu de la un forum de discutii sa  vina lumea sa posteze opinii, comentarii, simtiri, revelatii in legatura cu ceea ce se petrece , caci decodificarea a ceea ce se petrece nu e intotdeauna usoara. Deocamdata acest forum este un forum de informatii adunate de pe alte siteuri si din alte surse . Informatiile sunt minunate, dar de ce nu comenteaza lumea ? Pentru ca ceea ce este postat nu sunt opiniile cuiva sa le combati sau sa iti spui parerea . E o expunere minunata care nu necesita comentarii. As dori sa shtiu este acest forum un forum de discutii? Cu multumiri, Shatrani.