----------------------------------- Suport Unique 14.8.2009, 13:39 Re: penibil ----------------------------------- Esti penibil.  :offended: Vezi aici Nu are rost sa jigniti sau sa judecati, sau daca judecati (criticati) prezentati si argumentele voastre. Ca si sfat pentru tine si ceilalti useri: incercati sa fiti mai impersonali in afirmatiile voastre, evident cand este cazul. De ex. mai sus se putea spune in loc de "esti penibil", "afirmatia sau cererea-dorinta ta este penibila"... pentru ca eu cred ca ... " si mai departe expuneai motive si argumente. sunray: nu e cazul sa scrii cu litere mari. Agreseaza vizualul o astfel de adresare. Literele mari sunt de regula folosite pentru a pune ceva in evidenta, un titlu, un paragraf, etc. PS. Nimeni nu iti garanteaza vindecarea, zic eu, mai ales ca tu esti SINGURUL VINOVAT pentru boala sau karma grea pe care o ai in acele momente. Ai gresit si acum platesti. Asta se numeste karma, sau legea actiunii si reactiunii. Intradevar tu pari ca vrei sa platesti putin sau NIMIC pentru a compensa niste greseli anterioare a.e caror efecte sau karma tu primesti acum. Nu intru in detalii dar sunt convins ca exista unii useri aici pe forum care ar putea sa-ti ofere mai multe"detalii tehnice" esoterice la ce am schitat eu pe scurt mai sus. Succes !  :hello: