Tainele Universului și ale Spiritului sunt dezvăluite doar celui care le caută în mod sincer, cu o inimă curată ! FAZA CURENTA A LUNII
Username:   Password:  Auto Login    
 RegisterRegister 
It is currently 28.3.2024, 22:31
All times are UTC + 3 Hours
Fi binevenit calatorule !
CAUT FEMEIE PLINA de FOC


Users browsing this topic: 0 Registered, 0 Hidden and 0 Guests
Registered Users: None


View previous topic Tell A FriendPrintable versionDownload TopicPrivate MessagesRefresh page View next topic
Author Message
minunat
BANED
BANED

minunat is offline

Joined: 03 May 2008
Member: #361
Posts: 14
Country Flag: Romania
Style: subSilver (582)
Medals: None
Groups: None
CAUT FEMEIE PLINA de FOC
Reply to topic Reply with quote Go to the bottom
PostPosted: 20.5.2008, 15:39 View PostDownload Post

Anuntul acesta se pare ca este chiar primul; imi exprim prin acest anunt VOINTA de a CUNOASTE si de a INTERACTIONA cit se poate de ARMONIOS cu o TINARA FEMEIE caracterizata de predominanta FOCULUI in Universul ei launtric, alaturi de Pamint, Aer sau Apa, intr-o proportie mai mica. Trasaturile pe care le prezinta aceasta TINARA FEMEIE sunt PERSEVERENTA in practica SPIRITUALA, ASPIRATIA profunda catre RE-CUNOASTEREA de SINE, IUBIREA fata de COPII si DESCHIDEREA fata de DIMENSIUNEA de JOC FRUMOS al IUBIRII, spre intelegerea LEGILOR acestui JOC al IUBIRII care este VIATA.

Despre mine pot spune ca sunt doctor in filosofie, caracterizat de predominanta FOCULUI, pasionat de profunzimile nebanuite ale NATURII si, implicit, ale FEMEII-MAMA. Am o anumita preferinta de natura estetica in ceea ce priveste PERSOANA IUBITA. Studiez invataturile crestinismului ortodox si, totodata, invataturile shivaismului din Casmir si alte aspecte de natura spirituala prezente in traditiile spirituale ale Orientului.

Edit: Userul minunat a fost banat din proprie initiativa si din cauza modului de actiune nedemn aici pe forum. Detalii aici.
Back to top See my Info
beresit_elohim
Aspirant
Aspirant

beresit_elohim is offline

Joined: 23 Mar 2010
Member: #555
Posts: 1
Style: subSilver (582)
Medals: None
Groups: None
Re: CAUT FEMEIE PLINA de FOC
Reply to topic Reply with quote Go to the bottom
PostPosted: 24.3.2010, 11:21 View PostDownload Post

BUNA.. interesant mesaj..m-a captivat!
Am destul Foc in ale mele universuri..sper sa discutam despre adancurile din noi .... poate reusim sa armonizam o discutie mai subtila...
Back to top See my Info
Fire
Initiator
Initiator

Fire is offline

Joined: 11 Oct 2007
Member: #310
Posts: 501
Country Flag: Egypt
Style: subSilver (582)
Medals: None
Groups:
Re: CAUT FEMEIE PLINA de FOC
Reply to topic Reply with quote Go to the bottom
PostPosted: 24.3.2010, 14:43 View PostDownload Post

beresit_elohim @ Miercuri 24 Mar, 2010 10:21 wrote:
BUNA.. interesant mesaj..m-a captivat!
Am destul Foc in ale mele universuri..sper sa discutam despre adancurile din noi .... poate reusim sa armonizam o discutie mai subtila...

Hehehe, unde-i FOC, HOP si eu !  2thumbs

Interesanta oferta ta, mai ales si a unui "foc subtil".  applause

As incepe eu cu o intrebare mai "subtila": "de ce o femeie in zodie de foc ar dori sa aibe o relatie cu un barbat tot in zodie de foc si el ?

PS. Of topic: Neo, da, cam ai dreptate in ce ai spus aici.  yes
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Focul îți dă viață, focul îți întreține viața, dar tot focul te arde când îi stai în cale !
Back to top See my Info
elena
Aspirant
Aspirant

elena is offline

Joined: 02 Apr 2010
Member: #561
Posts: 3
Style: subSilver (582)
Medals: None
Groups: None
Re: CAUT FEMEIE PLINA de FOC
Reply to topic Reply with quote Go to the bottom
PostPosted: 3.4.2010, 22:04 View PostDownload Post

focul este atras de foc, o stiu din proprie experienta.....exista o compatibilitate desavarsita intre ele: aceeasi vitalitate, aceeasi ardere, aceeasi deschidere   2thumbs ....
Back to top See my Info
minunat
BANED
BANED

minunat is offline

Joined: 03 May 2008
Member: #361
Posts: 14
Country Flag: Romania
Style: subSilver (582)
Medals: None
Groups: None
Re: CAUT FEMEIE PLINA de FOC
Reply to topic Reply with quote Go to the bottom
PostPosted: 21.1.2011, 14:25 View PostDownload Post

Mai bine mai tarziu decat niciodata:)) Am intrat foarte rar pe acest site si am vazut de-abia acum mesajul tau. Intra pe blogul

anthropologia-viva.blogspot.com

si lasa un comentariu la un material de acolo. Nu am alta varianta de comunicare momentan. Scrie-mi despre tine si ce iti doresti de la o relatie. MAi mult, poti incarca o poza cu tine pe un site de upload si apoi sa-mi trimiti la comentariu adresa de unde s-o pot descarca sa te vad si eu. Sper sa te captiveze materialele postate acolo.

                                Un AN BUN, Serban

Edit: Userul minunat a fost banat din proprie initiativa si din cauza modului de actiune nedemn aici pe forum. Detalii aici.
Back to top See my Info
Display posts from previous:   
   Board Index -> UNIQUE - La răscruce de drumuri, CUPLUL SPIRITUAL - alegerea persoanei potrivite formarii unui cuplu spiritual armonios
   -> CUPLUL SPIRITUAL, Anunturi si prezentari Barbati
View previous topic Tell A FriendPrintable versionDownload TopicPrivate MessagesRefresh page View next topic

Page 1 of 1  [ 5 Posts ]
 


Jump to:   
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot post attachments in this forum
You cannot download attachments in this forum

Style:  
Search:
Fii binevenit călătorule ! Tainele Cerului și ale Universului îți sunt pregătite. Cere și ți se va da ! Bate și ți se va deschide ! Caută și vei găsi !