Tainele Universului și ale Spiritului sunt dezvăluite doar celui care le caută în mod sincer, cu o inimă curată ! FAZA CURENTA A LUNII
Username:   Password:  Auto Login    
 RegisterRegister 
It is currently 25.4.2024, 00:26
All times are UTC + 3 Hours
Fi binevenit calatorule !
Motto: Coltul carcotasului antiMISA


Users browsing this topic: 0 Registered, 0 Hidden and 0 Guests
Registered Users: None


View previous topic Tell A FriendPrintable versionDownload TopicPrivate MessagesRefresh page View next topic
Author Message
Thunder
Practicant
Practicant

Thunder is offline

Joined: 16 Jul 2005
Member: #48
Posts: 162
Country Flag: Romania
Style: Unique4 (6)
Medals: None
Groups:
Topic icon
Motto: Coltul carcotasului antiMISA
Reply to topic Reply with quote Go to the bottom
PostPosted: 31.3.2008, 03:25 View PostDownload Post

Motto: Aici este locul în care se pot expune și discuta nemulțumirile referitoare la MISA și ceea ce implică ea ca și activitate spirituală și socială. Minciuna, calomnia, limbajul degradant și alte manifestări de acest gen vor fi sancționate ca atare. Acest forum este special deschis pentru cârcotașii antiMISA și ceilalți denigratori și calomniatori ai MISA si ai d-lui profesor Gregorian Bivolaru.

Asa dupa cum se vede si in scurta prezentare a forumului circotasului aici e locul "dialogului" cu "binevoitorii" si "oamenii de bine" ce au printre obsesiile lor bolnavicioase si pe acelea cu MISA si Gregorian Bivolaru, cu yoga si in general cu spiritualitatea.

Personal am sa particip (in masura timpului liber) la viata acestui "mini-forum" in special in calitate de user si de yoghin MISA, nu de moderator, decit cind va fi chiar ultra necesar. Stiu din proprie experienta cam ce atitudine si ce hram poarta unii "binevoitori" antiMISA asa ca putem sa ne asteptam la orice din partea lor, chiar si la lucruri minunate, caci refuz sa cred ca nu exista printre acestia si oameni bineintentionati sau care nu abordeaza aceasta atitudinea anti doar din RAUTATE, URA, VICLENIE si CUTRISM. Chiar si cei care dau dovada de aceste "calitati" sint convins ca mai au ceva viu in sufletul lor si nu au ajuns in totalitatea lor niste fiinte "negre" (la suflet).

Nu stiu daca e cea mai buna sau inspirata introducere pt. acest forum dar mai putem adauga sau modifica pe parcurs ceea ce e necesar. :)

Chiar si eu voi urmari sa raspund unor afirmatii si acuzatii care se aduc de catre carcotasii anti-MISA acestei scoli de Yoga, sau lui Grig sau chiar mie personal, avind in vedere ca si eu am ajuns o obsesie pt. unii dintre ei. Cu cit mai multa compasiune si in acelasi timp si fermitate si perseverenta solara si incisiva ii astept la "dialog" pe acesti auto-intitulati "salvatorii" (de MISA), adica indivizi care le vor altora BINELE si sa-i "salveze" de la MISA, oferindu-le ca alternativa ... veti vedea si citi voi mai apoi, dragi cititori anonimi si useri activi ai forumului Unique.
Back to top See my Info Personal Gallery of Thunder
Display posts from previous:   
   Board Index -> Școli și orientări spirituale contemporane si Anunturi cu tematica ezoterica si grupuri spirituale, Școli și grupări spirituale din România -> MISA - Mișcarea de Integrare Spirituală în Absolut, Invățătura spirituală prezentată în cadrul MISA
   -> Dialog MISA, "Dialog" cu cârcotașii
View previous topic Tell A FriendPrintable versionDownload TopicPrivate MessagesRefresh page View next topic

Page 1 of 1  [ 1 Posts ]
 


Jump to:   
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot post attachments in this forum
You cannot download attachments in this forum

Style:  
Search:
Fii binevenit călătorule ! Tainele Cerului și ale Universului îți sunt pregătite. Cere și ți se va da ! Bate și ți se va deschide ! Caută și vei găsi !