Tainele Universului și ale Spiritului sunt dezvăluite doar celui care le caută în mod sincer, cu o inimă curată ! FAZA CURENTA A LUNII
Username:   Password:  Auto Login    
 RegisterRegister 
It is currently 28.3.2024, 11:45
All times are UTC + 3 Hours
Fi binevenit calatorule !
Va rog sa ma ajutati


Users browsing this topic: 0 Registered, 0 Hidden and 0 Guests
Registered Users: None


View previous topic Tell A FriendPrintable versionDownload TopicPrivate MessagesRefresh page View next topic
Author Message
sunsray
Aspirant
Aspirant

sunsray is offline

Joined: 20 Jul 2009
Member: #495
Posts: 4
Style: subSilver (582)
Medals: None
Groups: None
Va rog sa ma ajutati
Reply to topic Reply with quote Go to the bottom
PostPosted: 12.8.2009, 15:09 View PostDownload Post

Fratilor, stie cineva O PERSOANA CARE FACE TRATAMENTE NATURISTE - DECI INCLUSIV PASE MAGNETICE, DAR CARE SA VADA EA PROBLEMA CE ESTE, NEMIJLOCIT - DECI FARA MIJLOACE MEDICALE OBISNUITE (ANALIZE, RADIOGRAFII SI ALTE INVESTIGATII) SI CARE SA NU PRETINDA SUME MARI.  

(SI CA O PARANTEZA REFERITOR LA  ADEVARATII VINDECATORI CARE ISI RECUNOSC DARUL, HARUL PE CARE IL AU CA VENIND DE SUS, TOT IL SLUJBA CELUI CARE I LA DAT IL PUNE.

IAR DARUITORUL CARE ESTE DUMNEZEU NU CERE NIMIC IN SCHIMB NU PUNE CONDITII , ASA TREBUIE SA FIE SI SLUJNICUL, SA NU PUNA CA SI CONDITIE NECESATRE CEVA MATERIAL, SA PRIMEASCA DOAR DACA I SE DA!!!! SA FIE LIBER SI SA LASE LIBER PE CEL CARE VINE LA EL !!!!  TOTI VINDECATORII AUTENTICI NU PUNEAU CONDITIA - UITE LA MINE ATAT COSTA, DACA VREI SA TE FACI BINE, PUR SI SIMPLU VINDECAU PE LOC)

 AM PUS ACEASTA PARANTEZA PENTRU CA NU MAI AM BANII SI NICI TIMP SI NICI DISPOZITIE SA INCERC , DACA CEL LA CARE MA DUC NU STIE SIGUR SA MA TRATEZE SI NU GARANTEAZA 100%      VINDECAREA

Back to top See my Info
Zamolxe
Invatacel
Invatacel

Zamolxe is offline

Joined: 16 Oct 2007
Member: #313
Posts: 58
Country Flag: Romania
Style: subSilver (582)
Medals: None
Groups: None
Topic icon
penibil
Reply to topic Reply with quote Go to the bottom
PostPosted: 14.8.2009, 13:26 View PostDownload Post

sunsray @ Miercuri 12 Aug, 2009 14:09 wrote:
 AM PUS ACEASTA PARANTEZA PENTRU CA NU MAI AM BANII SI NICI TIMP SI NICI DISPOZITIE SA INCERC , DACA CEL LA CARE MA DUC NU STIE SIGUR SA MA TRATEZE SI NU GARANTEAZA 100%      VINDECAREA

Esti penibil.  offended Vezi aici mai multe detalii, sau de ce spun asta.
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Posted image may have been reduced in size. Click image to view fullscreen.



Back to top See my Info
Suport Unique
Site Admin
Site Admin

Suport Unique is offline

Joined: 02 Mar 2005
Member: #10
Posts: 33
Country Flag: Romania
Style: subSilver (582)
Medals: None
Groups:
Re: penibil
Reply to topic Reply with quote Go to the bottom
PostPosted: 14.8.2009, 13:39 View PostDownload Post

Zamolxe @ 14.8.2009, 12:26 wrote:
Esti penibil.  offended Vezi aici mai multe detalii, sau de ce spun asta.

Nu are rost sa jigniti sau sa judecati, sau daca judecati (criticati) prezentati si argumentele voastre. Ca si sfat pentru tine si ceilalti useri: incercati sa fiti mai impersonali in afirmatiile voastre, evident cand este cazul. De ex. mai sus se putea spune in loc de "esti penibil", "afirmatia sau cererea-dorinta ta este penibila"... pentru ca eu cred ca ... " si mai departe expuneai motive si argumente.


sunray: nu e cazul sa scrii cu litere mari. Agreseaza vizualul o astfel de adresare. Literele mari sunt de regula folosite pentru a pune ceva in evidenta, un titlu, un paragraf, etc.

PS. Nimeni nu iti garanteaza vindecarea, zic eu, mai ales ca tu esti SINGURUL VINOVAT pentru boala sau karma grea pe care o ai in acele momente. Ai gresit si acum platesti. Asta se numeste karma, sau legea actiunii si reactiunii. Intradevar tu pari ca vrei sa platesti putin sau NIMIC pentru a compensa niste greseli anterioare a.e caror efecte sau karma tu primesti acum. Nu intru in detalii dar sunt convins ca exista unii useri aici pe forum care ar putea sa-ti ofere mai multe"detalii tehnice" esoterice la ce am schitat eu pe scurt mai sus. Succes !  hello
Back to top See my Info
Zamolxe
Invatacel
Invatacel

Zamolxe is offline

Joined: 16 Oct 2007
Member: #313
Posts: 58
Country Flag: Romania
Style: subSilver (582)
Medals: None
Groups: None
Re: penibil
Reply to topic Reply with quote Go to the bottom
PostPosted: 14.8.2009, 14:16 View PostDownload Post

Suport Unique @ Vineri 14 Aug, 2009 12:39 wrote:
Zamolxe @ 14.8.2009, 12:26 wrote:
Esti penibil.  offended Vezi aici mai multe detalii, sau de ce spun asta.

Nu are rost sa jigniti sau sa judecati, sau daca judecati (criticati) prezentati si argumentele voastre.

Multumesc pentru sfaturi. Argumentele mele erau in linkul oferit mai sus: aici
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Posted image may have been reduced in size. Click image to view fullscreen.



Back to top See my Info
Display posts from previous:   
   Board Index
   -> Medicini naturiste - medicini alternative, Generalitati medicini naturiste
View previous topic Tell A FriendPrintable versionDownload TopicPrivate MessagesRefresh page View next topic

Page 1 of 1  [ 4 Posts ]
 


Jump to:   
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot post attachments in this forum
You can download attachments in this forum

Style:  
Search:
Fii binevenit călătorule ! Tainele Cerului și ale Universului îți sunt pregătite. Cere și ți se va da ! Bate și ți se va deschide ! Caută și vei găsi !