Tainele Universului și ale Spiritului sunt dezvăluite doar celui care le caută în mod sincer, cu o inimă curată ! FAZA CURENTA A LUNII
Username:   Password:  Auto Login    
 RegisterRegister 
It is currently 16.4.2024, 10:52
All times are UTC + 3 Hours
Fi binevenit calatorule !
Bancuri cu Bula


Users browsing this topic: 0 Registered, 0 Hidden and 0 Guests
Registered Users: None


View previous topic Tell A FriendPrintable versionDownload TopicPrivate MessagesRefresh page View next topic
Author Message
Haznet
Discipol
Discipol

Haznet is offline

Joined: 11 Mar 2005
Member: #12
Posts: 79
Country Flag: Romania
Style: Unique4 (6)
Medals: None
Groups:
Bancuri cu Bula
Reply to topic Reply with quote Go to the bottom
PostPosted: 17.3.2005, 03:45 View PostDownload Post

Bulă ajunge în America si nu stia cum să facă rost de bani. Merge el prin oras si vede un cabinet:"Dr. John vindec toate bolile din lume".
Mai merge ce mai merge si vede un alt cabinet: "Dr. Smith vindec toate bolile din lume". Se gândeste el să-si deschidă un cabinet asemănător. Zis si făcut. "Dr. Bulă vindec toate bolile din lume". Acum concurentii s-au gândit să-l elimine si trimit la el un om să spună că nu are gust.
Pacient: Dom' doctor orice mănânc nu pot să simt gustul mâncării. Nu stiu ce să fac?
Bulă: Se rezolvă. Asistentă, vezi dulapul 6, sertarul 5, 2 lingurite.
Pacient: Păi dom' doctor asta-i câcat.
Bulă: Pacient recăpatat gustul.
A doua zi pacientul vine din nou.
Pacient: Dom' doctor am o mare problemă. Nu tin minte nimic. Uit de la mână până la gură.
Bulă: Nici o problemă. Se rezolvă. Asistentă, vezi dulapul 6, sertarul 5, 3 lingurite.
Pacientul: Dom' doctor dacă-mi dati iar câcat ...
Bulă: Pacient recăpătat memoria.
A treia zi pacientul vine iar.
Pacientul: Stiti dom' doctor am o mare problemă. Stiti eu cu femeile nu prea pot, ce mai, nu mi se scoală.
Bulă: Se rezolvă si asta. Asistenta te rog dezbracă-te. Se dezbracă asistenta, se miscă pe lângă pacient, nimic.
Bulă: Da e adevărat dar stati linistit se rezolvă. Asistenta dulapul 6,sertarul 5, 6 lingurite.
Pacientul: Dom' doctor dacă-mi dati iar câcat te f*t si pe tine si pe asistentă de nu vă vedeti.
Bulă: Pacient recăpătat potenta!
Back to top See my Info
Display posts from previous:   
   Board Index
   -> Umor și bună dispoziție, Bancuri
View previous topic Tell A FriendPrintable versionDownload TopicPrivate MessagesRefresh page View next topic

Page 1 of 1  [ 1 Posts ]
 


Jump to:   
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot post attachments in this forum
You can download attachments in this forum

Style:  
Search:
Fii binevenit călătorule ! Tainele Cerului și ale Universului îți sunt pregătite. Cere și ți se va da ! Bate și ți se va deschide ! Caută și vei găsi !